MediaNavigatiesysteem, kabelset voor achteruitrijcamera, A4478200701
Normale prijs:
Onze betaalmethoden:
Productnummer: A4478200701
Lengte: 200 mm
Breedte: 60 mm
Hoogte: 10 mm
Onze voordelen
- Ervaring sinds 1961
- Mercedes gecertificeerd
- Klanttevredenheid "zeer goed"
- SSL-encryptie
- Klimaatneutrale verzending
Productinformatie "MediaNavigatiesysteem, kabelset voor achteruitrijcamera, A4478200701"
Het Pioneer navigatiesysteem brengt hoogwaardige technologie naar uw Vito en Sprinter. Op het 15,7 cm (6,2 inch) touchscreen display kun je gemakkelijk en veilig navigeren. De geïntegreerde DAB-tuner maakt digitale radio-ontvangst in topkwaliteit mogelijk. Met Apple CarPlay kun je veel apps gebruiken, zoals sms of muziek. Je kunt muziek rechtstreeks beluisteren vanaf je iPhone®, via streamingportals zoals Spotify of via het geïntegreerde CD/DVD-station. Een maximaal uitgangsvermogen van 4x50W (MOSFET) en 3 voorversterkeruitgangen met hoge spanning zorgen voor een indrukwekkende geluidskwaliteit. Er kunnen tot 5 telefoons op het systeem worden aangesloten via Parrot Bluetooth® en handsfree worden gebruikt. Als optie kun je zelfs beelden van de achteruitrijcamera afspelen. Het geïntegreerde navigatiesysteem bevat actuele gegevens voor 44 Europese landen en TMC automatische filevermijding. Het systeem is ontworpen voor standaard 2-DIN formaat slots en kan naadloos worden geïntegreerd in de auto. Dankzij het verwijderbare toetsenbord is het onaantrekkelijk voor dieven. Geniet van een multifunctioneel entertainmentsysteem, digitale radio standaard DAB+ en handige telefoonondersteuning met het Pioneer navitainmentsysteem.