Brabus wiel, 16 inch, smart, R16/, A4514012002C17B
Mercedes-Benz
Normale prijs:
Onze betaalmethoden:
Productnummer: A4514012002C17B
Lengte: 500 mm
Breedte: 500 mm
Hoogte: 200 mm
Gewicht: 7,111 kg
Onze voordelen
- Ervaring sinds 1961
- Mercedes gecertificeerd
- Klanttevredenheid "zeer goed"
- SSL-encryptie
- Klimaatneutrale verzending
For Serie: C451 fortwo (04/07- 08/10), A451 fortwo (04/07- 08/10)
Vermeld het chassisnummer wanneer u bestelt om te controleren of het geschikt is voor installatie.
Productinformatie "Brabus wiel, 16 inch, smart, R16/, A4514012002C17B"
Properties "Brabus wiel, 16 inch, smart, R16/, A4514012002C17B"