AMG gesmede velg in 5-dubbelspaaks design, 48,3 cm (19 inch), hoogglans velgrand, C-Klasse, 255/35 R19/, matzwart, A20540174007X71
Mercedes
Nog maar 1 op voorraad
Normale prijs:
Onze betaalmethoden:
Productnummer: A20540174007X71
Lengte: 540 mm
Breedte: 540 mm
Hoogte: 270 mm
Gewicht: 8,1 kg
Onze voordelen
- Ervaring sinds 1961
- Mercedes gecertificeerd
- Klanttevredenheid "zeer goed"
- SSL-encryptie
- Klimaatneutrale verzending
For Serie: C205 (07/18- ), A205 (07/18- ), C205 (12/15-06/18), A205 (09/16-06/18)
For As partner: A20540175007X71
Vermeld het chassisnummer wanneer u bestelt om te controleren of het geschikt is voor installatie.
Productinformatie "AMG gesmede velg in 5-dubbelspaaks design, 48,3 cm (19 inch), hoogglans velgrand, C-Klasse, 255/35 R19/, matzwart, A20540174007X71"
Properties "AMG gesmede velg in 5-dubbelspaaks design, 48,3 cm (19 inch), hoogglans velgrand, C-Klasse, 255/35 R19/, matzwart, A20540174007X71"
| As: | VA |
|---|---|
| As partner: | A20540175007X71 |
| Bandenafmeting: | 255/35 R19/ |
| Kleur velg: | zwart mat |
| Materiaal velg: | Aluminium |
| Serie: | A205 (07/18- ), A205 (09/16-06/18), C205 (07/18- ), C205 (12/15-06/18) |
| Velgmaat: | 9 J x 19 ET 25 |
| Wielmaat: | 19" |