Brabus wheel, 16 inch, smart, R16/, A4514012002C17B
Mercedes-Benz
Regular price:
Our payment methods:
Product number: A4514012002C17B
Length: 500 mm
Width: 500 mm
Height: 200 mm
Weight: 7.111 kg
Our benefits
- Experience since 1961
- Mercedes certified
- Customer satisfaction "very good"
- SSL encryption
- Climate-neutral shipping
For Series: C451 fortwo (04/07- 08/10), A451 fortwo (04/07- 08/10)
To check compatibility, please include the chassis number when ordering.
Product information "Brabus wheel, 16 inch, smart, R16/, A4514012002C17B"
Properties "Brabus wheel, 16 inch, smart, R16/, A4514012002C17B"